A A A

Specjalna oferta dla osób rozpoczynających działalność gospodarczą.

Zaraz na starcie zależy nam na ograniczeniu państwa kosztów, to zrozumiałe!  Jednak, aby firma wyróżniała się na rynku, była rozpoznawalna i dobrze kojarzyła się naszym klientom potrzebna jest dobra, przemyślana i trafiona identyfikacja - a to niestety... kosztuje!

Nasza oferta dostosowana jest do kieszeni przedsiębiorców rozumiejących potrzebę posiadania dobrej identyfikacji i kierujących się zdrowym rozsądkiem przy inwestycjach. Stworzyliśmy więc ofertę charakteryzującą się ekonomiczną ceną przy zachowaniu wysokich standardów naszych usług. Państwa potrzeby i wymagania traktujemy na równi z naszymi korporacyjnymi klientami.

 

Skąd pomysł i dlaczego nasze ceny są  tak niskie?

Zdajemy sobie sprawę z uciążliwości na jakie narażony jest rozpoczynający działalność przedsiębiorca. Każdy start jest trudny, szczególnie gdy brak jeszcze stałych umów - zdobywacie państwo dopiero klientów. Identyfikacja jest twarzą przedsiębiorstwa. Brak identyfikacji, lub posiadanie „nijakiej”, najczęściej kupowanej jako gotowy szablon jak produkt w markecie nie rokuje sukcesów na przyszłość. Stawia przedsiębiorstwo w rzędzie z innymi identycznymi firmami. Dobrze wykonana, wyróżniająca się graficznie oferta, mailing, strona www czy papier firmowy to już połowa sukcesu. Jesteśmy wzrokowcami i „opakowanie” często przesądza o tym co znajduje się „w środku”. Wiemy z doświadczenia, jak wiele daje dobra i przemyślana identyfikacja. Zarówno w przypadku wizytówki, firmowej strony internetowej, fanpage, czy sklepu internetowego.

Profesjonalny wygląd daje przewagę już na starcie.

Posiadamy ponad dwudziestoletnie doświadczenie w tworzeniu i wprowadzaniu do produkcji elementów identyfikacji przedsiębiorstw. Nasza pełna oferta jest kompletna, zawiera wszelkie elementy identyfikacji tak podstawowej (logo, wizytówka, papier firmowy) jak i zaawansowane formy oklejania aut, reklamy zewnętrznej czy elementów wystawienniczych.

To jest nasz Cel

Zależy nam na sukcesie Twojej firmy - jesteśmy pewni że będziemy Ci towarzyszyć w tej drodze.
Cenimy naszych klientów i liczymy na zadowolenie i stałą współpracę.

Zamawiając podstawowy projekt graficzny dowolnego elementu identyfikacji otrzymujecie państwo nawet do 50% zniżki na pozostałe elementy identyfikacji.